תשלום ומשלוחים

מדיניות, משלוחים והחזרות:

חשוב לנו שהיצירה שהזמנתם תגיע אליכם בשלום, לכן אני מוודא אריזה בטיחותית עם ניילון בועות (חלקו ממוחזר), ובהתאם לסוג וגודל היצירה אני משתמש גם בקופסאות קרטון (רובן ממוחזרות).

אפשרויות משלוחים, זמני משלוח ואיסוף-

משלוח רגיל בדואר ישראל לנקודת האיסוף הקרובה אליכם בעלות של 15₪ (7-21 ימים מרגע קבלת התשלום)

משלוח בדואר שליחים של דואר ישראל עד בית הלקוח/העסק בעלות של 60₪ (4-8 ימים מרגע קבלת התשלום)

משלוח לחו"ל מתבצע בדואר רשום, נא צרו קשר בשביל לקבל מחיר בהתאם למדינת המשלוח שלכם.

איסוף מהסטודיו הביתי ברחוב רבינוביץ' יהושע 74, חולון, בתיאום מראש וללא עלות, עד 21 ימים מרגע אישור הגעה לאיסוף.

מדיניות כללי:

  1. בתקופות של חגים ועומסים בחברות המשלוחים או מפאת כוח עליון, זמני המשלוח עלולים להשתנות ולהתעכב עקב תרחישים נדירים.
  2. במקרה של חבילה חוזרת בגלל טעות שנגרמה מהזנת כתובת משלוח שגויה, ניתן לשלם על משלוח נוסף עם פרטים חדשים ומתוקנים (על אחריות הלקוח לוודא פרטים נכונים) או לבצע איסוף ללא תשלום או לבצע החזר לפי התנאים שיפורטו בסעיף מס' 9.
  3. אם היצירה מחכה ללקוח לאיסוף מעל ל21 ימים ניתן לקבל אותה במשלוח, לבצע איסוף עד 7 ימים או לבצע החזר/ביטול עסקה לפי התנאים שיפורטו בסעיף מס' 9.
  4. תכשיטים מוכנים שנרכשו דרך האתר ניתן להחזר או החלפה עד 14 ימים מרגע קבלת החבילה כל עוד לא התבצע שימוש והתכשיט באריזה המקורית עם הצגת קבלה ואמצעי תשלום.
  5. מוצרים ויצירות כגון כלי אוכל, כלי בית, פסלים וכלי עישון ניתנים להחזר או החלפה תוך 14 ימים מרגע קבלת החבילה כל עוד לא התבצע שימוש, אין פגם או נזק וכל עוד המוצר באריזה המקורית (אם קיימת, אריזת המשלוח לא נחשבת כאריזה מקורית).
  6. לא ניתן לבצע החזר או החלפה של יצירות זכוכית בעיצוב אישי / לפי הדרישות, המידות ו/או העיצוב של הלקוח ולא יוחזר ללקוח מקדמה בגין עבודה או הזמנה שכזאת.
  7. אפשר לבצע עד החלפה אחת לכל מוצר מוכן שנרכש.
  8. אם מעוניינים בהחזר או החלפה ללא הגעה עצמית ומסירה לסטודיו שבחולון, אפשר להשתמש באריזת המשלוח וחומרי האריזה המקוריים בשביל המשלוח בחזרה (על אחריות הלקוח לארוז את היצירה במידה מספקת ובטיחותית בצורה כזאת שהיצירה תגיע שלמה וללא פגעים או נזקים. במקרה של נזק או פגיעה במוצר במהלך המשלוח חזרה, הוא אינו יחשב כמוצר ללא שימוש, נזק או פגע ועל פי כך ולפי החוק להגנת הצרכן לא ינתן החזר כספי או אפשרות להחליף ליצירה או מוצר אחר, הלקוח משלם את דמי המשלוח חזרה אל הסטודיו ועל המשלוח החזרה אליו גם כן)
  9. לקוח שמעוניין לבצע החזרה של מוצר/יצירה יכול לעשות זאת כל עוד המוצר/יצירה לא נוצרה במיוחד בשבילם לפי דרישות (רק מוצר שהיה קיים במלאי אפשר להחזיר או להחליף) בניכוי דמי משלוח (אם לא התבצע איסוף עצמי) + דמי ביטול עסקה (5% או 100₪ הנמוך מבינהם) + 3% דמי סליקת אשראי (אם התשלום התבצע באשראי) מההחזר הכספי ללקוח על פי החוק להגנת הצרכן ויתבצע עד כ7 ימים באותו אמצעי התשלום בו השתמש הלקוח בעת הרכישה.