תרומה לקהילה

כשאתם רוכשים יצירת זכוכית מלייטנינג גלאסוורקס, ברק עבודות זכוכית אתם עוזרים לנו לתרום לחיות הרחוב.

ברק עבודות זכוכית הוא עסק ידידותי לחיות הקהילה בעל תו החתול של עמותת "תנו לחיות לחיות".
ברק שיפמן- האמן מאחורי לייטנינג גלאס וורקס והאומנית מאי סיוון פעילים למען חתולי רחוב חסרי ישע וכלבי וחתולי עמותות, דואגים למספר פינות האכלה עם מים לרווחתם בכל יום.
בזכות פועלנו מצאנו בתים אוהבים לחיות רבות שניצלו מחיים קשים ברחוב וחיים של חיות רחוב רבות ניצלו על ידנו. הובלנו סדינים ושמיכות רבות שנתרמות מחנויות יד שניה לעמותה "גג לחיות" בחולון שעוזר להם מאוד לשפר את רווחת החיות הרבות שמתגוררות בעמותה ועדיין לא מצאו בית חם.

הכל התחיל בשנת 2016 כשאבד אחד משלושת החתולים שלנו באותה התקופה, טייגר. בזמן שהוא היה איתנו, טייגר נאלץ לעבור טיפולים רפואיים מורכבים רבים. מחתול בריא, שמח ונמרץ הוא הפך להיות חתול סיעודי.
משך תקופת הטיפולים וכל תקופת ההתאוששות שלו הייתה לא פשוטה בכלל. טייגר נהיה חתול חרדתי וטראומתי ולא היה נמרץ יותר מאז הטיפולים וההבראה שלו, זמן קצר לאחר מכן הוא נעלם ולא נמצא.

היה לנו מאוד קשה לאבד אותו בגלל שמצבו השתפר והוא החלים מהכל רגע לפני שנעלם.
ביצענו חיפושים רבים אחריו כל יום שכללו שיטות רבות, אך ללא הצלחה. מאז, התחלנו לשים אוכל ומים לחתולי הרחוב בתקווה שיום אחד נראה אותו באחד מהסיורים. עד היום אנחנו לא יודעים מה עלה בגורלו.
מתקופת הטיפול שלו ועד היום למדנו המון על עולם החתולים וחיות הרחוב.

בזכות טייגר נחשפנו למצב העגום של חתולי הרחוב ואנחנו מודים לו רבות על זה.
בזכותו מצאנו בתים וטיפלנו בחיות וגורים נטושים רבים ודאגנו שחיות רחוב שצריכות טיפול רפואי יקבלו אותו. אנחנו רואים ומודעים להוקרת התודה שלהם על האוכל והמים, הדאגה ותשומת הלב כל יום מחדש.
היום יש לנו 9 חתולים שלכל אחד סיפור ורקע מיוחד משלו, ואת חיות הרחוב של כולנו.