תרומה לקהילה

כשאתם רוכשים יצירת זכוכית מלייטנינג גלאסוורקס, ברק עבודות זכוכית אתם עוזרים לנו לפתח את קהילת אומנות הזכוכית בישראל ותומכים בתעשייה ישראלית מתפתחת.

ברק שיפמן אמן הזכוכית מאמין בלחלוק את הידע שלו עם אנשים שבעלי שאיפה להפוך להיות אמני זכוכית במבער, בין אם זה למטרת תחביב או מקצוע ופועל לקידום קהילת אמני ואספני אומנות הזכוכית בארץ.
הוא הקים ומפעיל את קבוצת הפייסבוק 
"ניפוח זכוכית במבער" (לחצו על השם בשביל להגיע לקבוצה) אשר הצטרפו אליה כבר יותר מאלף משתתפים מאז הקמתה.
בעזרת הקבוצה ברק מפיץ את האומנות הנדירה הזאת שכמעט נכחדה מהעולם ומעלה אליה את המודעות בקרב קהל צעיר ורחב.

בקבוצה אמני זכוכית מתחילים ומתקדמים ובעלי חנויות לחומרי גלם מפרסמים את היצירות שלהם ואת השירותים שהם נותנים לקהילה, מפרסמים תמונות וסרטוני השראה רבים ובין היתר גם סרטוני הדרכה לאמנים מתחילים.
בקבוצה אפשר גם לפרסם שאלות ולהתייעץ בנוגע לכל מה שקשור לפיסול וניפוח זכוכית במבער בהקשר לחומרי גלם וטכניקות עבודה.

לברק יש חלום ושאיפה להנגיש את אומנות ניפוח הזכוכית במבער בארץ.
ברק הוא בין הבודדים שמלמדים עבודה עם זכוכית חמה באש בארץ והוא רוצה לעשות חיים קלים יותר למי שמעוניין להיכנס אל התחום. הוא מביא יעוץ חינם למי שחושב על להתחיל ללמוד את האומנות הנדירה הזאת וליווי לכל אורך הדרך לתלמידים שלומדים אצלו בהקשר לטכניקות העבודה, רכישת הציוד והקמה של סטודיו ביתי.

 

חושבים על להתחיל ללמוד ניפוח זכוכית במבער? אתם מוזמנים ליצור קשר דרך כפתור הוואטס אפ,  שיחת טלפון, שליחת הודעה בכל אחד מן הדפים של הרשתות החבריות שלו לשיחת יעוץ בחינם, ללחוץ על הכפתור "רישום לסדנאות" או פה לפרטים נוספים.

 

בנוסף לתרומתו לקהילת אומנות הזכוכית בישראל, ברק עבודות זכוכית הוא עסק ידידותי לחיות הקהילה בעל תו החתול של עמותת "תנו לחיות לחיות".
ברק שיפמן- האמן מאחורי לייטנינג גלאס וורקס פעיל למען חתולי רחוב.
בזכות פועלו נמצאו בתים אוהבים לחיות רבות שניצלו מחיים קשים ברחוב וחיים של חיות רחוב רבות ניצלו על ידו.