רישום לסדנאות וקורסים

תמיד חלמתם על ליצור או להתנסות בניפוח זכוכית? היום
זה כבר לא חייב להיות חלום.

סדנא חוויתית פיסול זכוכית באש:
הסדנא החוויות מושלמת למי שרוצה לטעום ולהתנסות בזכוכית חמה באופן חד פעמי כיום כיף, מגבש, חוויתי ואתגרי.
ניפגש למשך שעתיים-שלוש (בהתאם לכמות המשתתפים) עם מבער הזכוכית ונשיג ידע בסיסי בחיתוך, המסה ופיסול של זכוכית בורוסיליקט, אפשר גם להתנסות בניפוח בועות זכוכית.
נתחיל בלבחור את סוגי היצירות שמעניין את המשתתפים בסדנא ליצור ואז ניגש ללמוד מושגים וטכניקה בסיסית של החזקה וסיבוב הזכוכית באש ונוהלי בטיחות.
בנוסף, נלמד איזה כלים וציוד נדרש להפעלת סטודיו זכוכית, איך הם עובדים ועוד עובדות רבות על ניפוח זכוכית ועל סוגי הזכוכית הקיימים.

הסדנא החוויתית כוללת חומרי הגלם (גז, חמצן וזכוכית), שימוש בכלי הפיסול בזכוכית, חיסום בתנור הזכוכית בסוף השיעור ומשלוח בדואר שליחים עד הבית של היצירות שהוכנו על ידי המשתתפים, ניתן גם לאסוף את היצירות בתיאום מראש.
הקורס מתקיים בחולון בסטודיו הביתי.
עלות לסדנא חוויתית: 650₪ למשתתף בודד, 750₪ לזוג, 900₪ ל-3 משתתפים ו1,200₪ לארבע משתתפים.

נא לשים לב- שמזמינים סדנא אין צורך בתשלום על משלוח. לסמן איסוף ללא תשלום בדף התשלום ותישלח לכם קבלה, פרטים והוראות הגעה.

לפרטים נוספים:

סדנא חוויתית למשתתף יחיד היא מפגש אחד (או יותר) באורך של שעתיים, בה מתנסים בכל מני טכניקות פיסול והמסה של זכוכית ומקבלים הסברים על סוגי הזכוכיות שיש והכלים שעובדים איתם.
בסוף השיעור היצירות עוברות קירור שווה ואיטי בתנור הזכוכית ואפשר לאסוף אותם בתיאום מראש או לקבל אותם במשלוח עד הבית.
העלות לשיעור חוויתי ליחיד היא 650₪ ואורכה כשעתיים.
אפשר להכין כל מני סוגים של יצירות בינהם כל מני דוגמאות של פסלוני זכוכית, תליונים מזכוכית או קשי זכוכית.
בד"כ בסדנא חוויתית למשתתף אחד, יש זמן להכנה של 2 יצירות.

סדנא חוויתית זוגית היא מפגש אחד (או יותר) באורך של כשעתיים, בה מתנסים בכל מני טכניקות פיסול והמסה של זכוכית ומקבלים הסברים על סוגי הזכוכיות שיש והכלים שעובדים איתם.
בסוף השיעור היצירות עוברות קירור שווה ואיטי (הרפייה) בתנור הזכוכית ואפשר לאסוף אותם בתיאום מראש או לקבל אותם במשלוח עד הבית, העלות לשיעור חוויתי זוגי היא 750₪.

בסדנא חוויתית זוגית השיעור מתחלק לכ-30 דקות הסברים והדרכה וכ-45 דקות עבודה באש לכל משתתף, ישנה עמדת מבער אחת אז משתתף אחד עובד ואז מתחלפים.
אפשר להכין כל מני סוגים של יצירות בינהם כל מני דוגמאות של פסלוני זכוכית, תליונים מזכוכית או קשי זכוכית.
בד"כ כל תלמיד יוצא עם יצירה אחת לפחות (תלוי בסוג היצירה) מהסדנא הזוגית.

סדנא חוויתית לשלושה משתתפים היא מפגש אחד (או יותר) באורך של כשעתיים וחצי, בה מתנסים בכל מני טכניקות פיסול והמסה של זכוכית ומקבלים הסברים על סוגי הזכוכיות שיש והכלים שעובדים איתם.
בסוף השיעור היצירות עוברות קירור שווה ואיטי (הרפייה) בתנור הזכוכית ואפשר לאסוף אותם בתיאום מראש או לקבל אותם במשלוח עד הבית, העלות לשיעור חוויתי לשלושה משתתפים היא 900₪.

בסדנא חוויתית לשלושה משתתפים השיעור מתחלק לכ-30 דקות הסברים והדרכה וכ-40 דקות עבודה באש לכל משתתף. ישנה עמדת מבער אחת אז משתתף אחד עובד בכל פעם ואז מתחלפים.
אפשר להכין כל מני סוגים של יצירות בינהם כל מני דוגמאות של פסלוני זכוכית, תליונים מזכוכית או קשי זכוכית.
כל תלמיד יוצא עם יצירה אחת לפחות (תלוי בסוג
היצירה) מהסדנא.

סדנא חוויתית לארבע משתתפים היא מפגש אחד (או יותר) באורך של כשלוש שעות, בה מתנסים בכל מני טכניקות פיסול והמסה של זכוכית ומקבלים הסברים על סוגי הזכוכיות שיש והכלים שעובדים איתם.
בסוף השיעור היצירות עוברות קירור שווה ואיטי (הרפייה) בתנור הזכוכית ואפשר לאסוף אותם בתיאום מראש או לקבל אותם עם שליח עד הבית, העלות לשיעור חוויתי לארבע משתתפים היא 1200₪.

בסדנא חוויתית לארבע משתתפים השיעור מתחלק לכ-30 דקות הסברים והדרכה וכ-40 דקות עבודה באש לכל משתתף. ישנה עמדת מבער אחת אז משתתף אחד עובד בכל פעם ואז מתחלפים.
אפשר להכין כל מני סוגים של יצירות בינהם כל מני דוגמאות של פסלוני זכוכית, תליונים מזכוכית או קשי זכוכית.
כל תלמיד יוצא עם יצירה אחת לפחות (תלוי בסוג
היצירה) מהסדנא.

לקביעת סדנא בחר את החבילה המתאימה:

בחירת סוג סדנא*
בחר תאריך ושעה*
שם מלא*
מספר טלפון*
מייל*

יצירות של תלמידים מהסדנאות והמלצות:

"ברק שהוא בחור על הכיפאק מעביר סדנאות אחד הטובים שראיתי. נעים, חברי,רגוע ומגיש חטיפים בהתחלה. מומלץ בקיצור"
שני אלוש
משתתפת סדנא
"לכל הזוגות שכאן תעצרו ותקראו! רוצה לפרגן ולהמליץ באהבה על Lightning Glassworks. אני ובת זוג שלי עשינו היום סדנה של פיסול זכוכיות עם ברק לכבוד השנה וחצי שלנו והיה מושלםםםם!!! ממש מעניין, אשכרה עשינו בעצמנו, זה היה מגבש והצלחנו להכין כל אחד מאיתנו פסלון קטן שיהיה לנו למחזיקי מפתחות שיש רק לנו. כל מי שמחפש משהו מיוחד לזוגיות.. איזה דייט לא שגרתי.. סדנה ליומולדת או לחגוג איזה מועד מיוחד... מומלץ בחוםםם
יונתן וולפגור
משתתף סדנא
"עשינו סדנה זוגית לכבוד יום ההולדת של אשתי ..היה פשוט מדהים!! ..ברק הוא מורה מצויין שהעביר לנו חוויה שלא נשכח בחיים. אני ממליץ בחום (סטגדיש ) לכל אחד לעשות אצלו לפחות סדנה אחת"
אלון סמילוביצ'י
משתתף סדנא
"ברק הוא איש מקצועי, אומנותי נחמד ואדיב, היינו אצלו בשיעור ניסיון והיה מקסים, הסביר והנחה בצורה סבלנית. הוא יודע להעביר הרבה ידע על זכוכית ונפחות ויש לו את כל המכשור המתאים. ממליצה עליו מאוד :)"
נעם כליפה
משתתפת סדנא

קורס פיסול וניפוח זכוכית באש מבער:
בקורס הלימודי התלמיד ישיג כלים ותרגילים שימושיים רבים בהתאמה אישית לרמה והיעדים של התלמיד לעבודה עצמאית בבית או בעמדת עבודה להשכרה.
ניפגש למשך כשלוש שעות בכל שיעור עם המבער והזכוכית ונשיג ידע בסיסי ומתקדם בהמסה, פיסול וניפוח של זכוכית בורוסיליקט.
הקורס הלימודי מושלם למי שרוצה לעבוד ולהתפתח בתור אומן עצמאי בענף או כתחביב, מתאים למתחילים ומתקדמים כאחד.
אני אלמד איזה כלים וציוד נדרש להפעלת סטודיו זכוכית ואעביר עובדות רבות על ניפוח ועיבוד זכוכית ועל סוגי הזכוכיות והטכניקות שיש.
הקורס הלימודי כולל את כל חומרי הגלם (גז, חמצן וזכוכית), שימוש במבער, בכלי הפיסול בזכוכית וחיסום בתנור הזכוכית בסוף כל שיעור.

במהלך ובסוף הקורס התלמיד יקבל את כל המידע וההכוונה שצריך בשביל להתחיל לעבוד בצורה עצמאית כולל ליווי ברכישת ציוד להקמת סטודיו ביתי.
השיעורים מתאימים גם למתקדמים ואמני מבער בעלי ניסיון שמעוניינים לחדד ולשפר טכניקות קיימות וללמוד טכניקות ויצירות חדשות.
קורס פיסול בזכוכית מלאה הוא מינימום 5 שיעורים ונדרש מלפני לימוד ניפוח זכוכית ועיבוד זכוכית חלולה באש. קורס ניפוח זכוכית באש מורכב ממינימום 5 שיעורים ראשונים של זכוכית מלאה ומינימום 5 שיעורים של פיסול וניפוח של זכוכית חלולה.
אין הגבלה על כמות השיעורים לזכוכית מלאה או חלולה, התלמיד יכול להמשיך עם שיעורים בודדים או חבילות שיעורים בשביל לחדד טכניקות עבודה קיימות או להמשיך וללמוד טכניקות עבודה נוספות.
הקורס מתקיים בחולון בסטודיו הביתי.

עלות לשיעורים לימודיים: 850₪ לשיעורים בודדים או חבילה של 5 שיעורים במחיר של 3,750₪ במקום 4,250₪ (750₪ לשיעור).

לתיאום פגישת התרשמות או קביעת שיעורים לימודיים ניתן ליצור קשר דרך שיחת טלפון או הודעת וואטס-אפ.